אולמות אירועים

אולם האירועים גלנואקס בגלנדייל מביא אורחים גובה ואלגנטיות מרגע שהם מביטים בשטיח האדום המעטר את הכניסה. בתוך הארמון זה כמו אגדה שמתגשמת, עם ציורי קיר ושטיחי קיר עתיקים שהופכים את החדר לייחודי. בין אם אתם מחפשים מסיבה פרטית או מסיבה לחברים או משפחה, תוכלו למצוא אותה באחד מאולמות האירועים היפים בעולם.

אולם הנשפים ויטוריה הוא אולם כל כך מפואר, שמציע ציורי קיר יפהפיים, מה שמספק קבלת פנים יוצאת דופן. ישנם כמה חדרי אירועים, אך תקרת הכיפה בציפוי הזהב ושטיחי קיר יפהפיים שלה הם אולם אירועים בלתי נשכח.

אם תרצו ליצור אווירה מהנה ולקרב את האורחים שלכם

תוכלו להציע חדר הצפה עם מספר תחנות מיוחדות המאפשרות לאורחים לשרת את עצמם. הם יכולים להגיש ארוחות בסגנון משפחתי על כל שולחן ולענג את האורחים עם שירות מוזהב. ניתן להזמין תקליטנים ולהקות להופיע באירוע, או ליצור רשימת קבוצות מוקלטת לאורחים.

מומחי אירועי LA Banquets יעשו את מסיבת החלומות שלכם בתנועה ויתואמו עם השחקנים התומכים

כדי ליצור אירוע חלק וללא מתח. תוכלו להתייעץ עם שותפי קייטרינג ומעצבי אירועים או להתאים את המקום לסגנון האישי שלכם. L, A Banquets שמחה לעבוד עם ספקים שונים, יכולה לשלב חומרים אלטרנטיביים לרחבת הריקודים, לעטוף את הקירות בבדים וצבעים שונים ולהתאים אישית את המקום שלכם בסגנונות אישיים תואמים. אנא מלא את טופס יצירת הקשר שלנו עוד היום ומומחה האירועים שלנו יניע את חלומות המסיבות שלך.

חברות כמו ISTD ו- UKA מציעות גם מגוון תחרויות ריקוד לגברים ונשים בקטגוריות שלהם

התחרויות הלטיניות הסטנדרטיות כוללות חמישה ריקודים בכל קטגוריה, תחרות הריקודים כוללת עשרה ריקודים, ועל הרקדנים לבצע שני ריקודים או יותר מז'אנר מסוים כדי להתמודד על מדליות והערכה.

זוגות יכולים לבצע פחות או יותר את השגרה שלהם במקום אחד וללכת על קו ריקודים בזמן שהם רוקדים במערך אחר כמו אולם אירועים

אולם ריקודים או אולפן ריקודים. הם יכולים גם להתחרות במערכים שונים וריקודים ולרקוד מול קהל, בקבוצות של שניים, שלושה, ארבעה, חמש, שש, שבע, שמונה, תשעה, עשרה או רקדנים.

אורחי הכבוד ומסיבות החתונה ישבו בראש החדר

וברקע ניתן לתמוך בבמה על ידי במה. בזמן שהאורחים מתערבבים ונהנים מהמופע, הם יכולים ללגום שמפניה ולהזמין מתאבנים המסופקים על ידי צוות השירות המוסמך. האורחים יושבים בשטח פתוח גדול בו האורחים יכולים להיפגש מול מגוון תצוגות ובידור.

כשארוחת הערב תסתיים

התאורה האקלקטית של האולם תהפוך את הערב לחגיגת ריקוד דינמית ואנרגטית. הטנגו הסטנדרטי, לעומת זאת, הוא ריקוד עם מסגרת פתוחה הרבה יותר, ולעתים קרובות משתמש בתנועות סטקטו חזקות. טנגו ארגנטינאי מודרני נרקד בחיבוק פתוח, המתמקד בהובלה, בעקבות ונע בהרמוניה, עם טנגו שרוקדים למוזיקה נלהבת וטעונה.

פוקסטרוט רוקד בקצב בינוני עד מהיר, תלוי במהירות הג'אז או מוזיקת הלהקה הגדולה ובסגנונות שונים.

טכניקת הריקוד המשמשת בסגנונות בינלאומיים ואמריקאים דומה

אך ריקודים סלוניים בינלאומיים מאפשרים רק עמדות ריקוד סגורות, ואילו אמריקן סמוט מאפשר תנועות ריקוד נפרדות סגורות ופתוחות, ומאפשר לגבר לסגור את רגליו. הגברים מובילים את הריקוד, ואילו הנשים מעודדות את הגברים לדרוש ריקוד. ריקודים חלקים סטנדרטיים בדרך כלל רוקדים בריקוד קו, בו זוגות נעים בצעדים קצרים ומסונכרנים ואז רוקדים הלוך ושוב לאורך קו הריקודים. זהו ריקוד מהיר ובדרך כלל רוקדים אותו במהירות של כ- 20 – 30 פעימות בשנייה, בדרך כלל בקצב מהיר.

חשוב לרקדן שהוא יכול לבצע תנועות בסיסיות עם כל בן זוג שהוא יכול לפגוש

בין אם זה חבר, בן משפחה או אפילו עמית לעבודה, שלרקדן יש תנועה בסיסית שהוא יכול לבצע מולו של כל בן זוג שהוא יכול לפגוש. הריקוד הפופולרי הזה פרח בשנים האחרונות בארצות הברית בגלל הפופולריות של מרוץ הדראג של RuPaul. הפניות האופנתיות להפקה חזקות ומשאירות שאלה לכאורה פחות מתוחה ללא מענה. הוציאו את אחד הרקדנים ה"היפים "מאולמות האירועים והכניסו אותו לתיאטרון ולא תקבלו כדור, אך רו פול עושה עבודה נהדרת על ידי הצגת היבטים שונים בתרבות שלנו באמצעות המופע שלו.

מסיבה גדולה כרוכה בטעם ומיומנות של DJ, אבל זה רק חלק מהמשוואה. התקליטנים במצוקות עוסקים בקונספט של קריאת רחבת הריקודים, לא משנה, הם מנגנים את אותם 50 רצועות שכולם מנגנים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן