אינדקס אתרים

חשוב כל כך להתעדכן לגבי קידום אתרים ואינדקס כשאתה פותח אתר חדש, אך לפני שתעשה זאת, עליך לדעת איך זה להוסיף את האתר שלך לאינדקס. בנוסף להסבר מדוע אתרים באינדקס חשובים ב- SEO, תוכלו גם לחקור כיצד להכין את האתר שלכם לאינדקס הבא.

שומאכר משתמש בגישה זו כאשר הוא מעריך את מדד המיקום על סמך החיסרון של הגיל וגודל הגזע הטבעי. לדוגמא, גיל 50 על ציר ה- x יגלה שלדף עם אינדקס על העקומה שלו יהיה אז גובה ממוצע של 2.5 מטר מעל הגובה הטבעי לאותו גיל.

לדוגמא

הגובה הממוצע של שתיל של אשוחית דאגלס שנשתל על נכס כיום היה מרמז שאם זה היה למרגלות העקומה בת 25, זה יהיה 40 מטר. אם אנו אומרים שקטע יער מסוים זה בגודל גזע טבעי של 2.5 מטר מעל הגובה הטבעי במשך 50 שנה, היינו מצפים שעצי האורן שאנו שותלים כיום יהיו 65 מטר, ואם נגלה שאזור הגזע הממוצע הוא 1.2 מטר לאותו גיל מזה 50 שנה, היינו מצפים שהם יהיו 70 מטר. עם זאת, אם היה אזור באזור זה עם אינדקס על ציר ה- x – 30 שנים ו- 25 שנים במשך 50 השנים האלה – לא היינו מצפים שתיל סוכרייה על מקל שנשתל באזור זה כיום, בגודל של כ- 1.70 מטר, היה היו בגודל של 70 מטר במשך 50 שנה ומעלה.

אם עץ גדל למספר זה מ- 120 מטר, עץ שמדד האתרים שלו ל -50 שנה הוא 80 מטר הוא סוג IV.

לפיכך המספר 120 הופך לאינדקס פרודוקטיביות האתר

וכך S הוא אינדקס האתרים ו- H ו- D הם הדומיננטיים בגובה ושולטים יחד. חשוב גם להכיר בכך שלא ניתן להמיר מדדי מיקום המבוססים על גיל הבסיס האישי לגילאי בסיס. כאשר אנו מתייחסים למדדי מיקום, עלינו לציין את "גיל המדד" של עץ של מין, מכיוון שהוא יהיה זהה לכל המינים הגדלים באותו אזור. גיל המדד הוא מדד לפריון וליצור בהשוואה למיני עצים אחרים. לאחר שנקבע כ"גיל הבסיס ", ניתן להעריך ולהשוות את גיל העצים, והוא מהווה אינדיקטור טוב לפריון של כל עץ באזור ופוטנציאל התפוקה העתידי.

המטרה של שיטת אינדקס האתרים

היא לבחור את הגודל ואת דפוס ההתפתחות שמדינה צריכה לעקוב אחריו כל חייו, ולא לחזות את גודלו או גילו. הגובה יגדל עם גיל האתר, אך "אינדקס המיקום" נשאר קבוע ומספק אינדיקטור יחסי לפריון האתר. על ידי מדידת האוכלוסיות בגילאי האינדקס, הגובה הממוצע של כל העצים הדומיננטיים והקודומיננטיים הופך לאינדקס המיקומים. לדוגמא, לאתר – אינדקס של 70 – יהיה אותו מספר עצים משותפים לדומיננטיות כמו האינדקס – גיל 60.

האדם האסימפטומטי

הוא פונקציה של אינדקס האתרים, אשר גדל עם העלייה של אינדקס אתרים. נתונים לפיתוח מדדי מיקום במשוואה זו יכולים להגיע ממגוון מקורות, כגון נתונים של לשכת המפקד האמריקאית, הלשכה הלאומית למחקר כלכלי (NBER) או מקורות אחרים. שיטות ישירות ליצירת מדדי אתרים הן השיטות העצמאיות והעמידה ביחד, כמו גם מספר שיטות אחרות.

לדוגמא, עקומות אינדקס עבור מטעים מבוססות בדרך כלל על אוכלוסיות טבעיות, כאשר הגיל וגודל החזה משמשים בדרך כלל מטעמי נוחות. במקרה זה, נפח העמדה של גיל מסוים הוא בדרך כלל פונקציה של גיל האחוזות והגיל במדדי האתר.

עקומת האינדקס של האתר היא דפוס של התפתחות גודל המראה גיל, גודל חזה וגיל כולל. עלינו להבין כיצד נמדדים גובה וגיל לפני שנוכל לפרש את מדדי האתר בבטחה.

עקומת אינדקס האתרים נוצרת על ידי התאמת מודל לאיכויות המיקום ולגיל השונים

כדי להבטיח שמדדי המיקום הדרושים לכל כיתה מוצגים באופן שווה בכל קבוצות הגיל. המשוואה נפתרת עבור הספרה הנתונה – ערכי אינדקס שלוקחים בחשבון את גודל הספרה, גיל, גודל, גודל חזה וגיל כולל. גובהם וגילם של עצים ואתרים נמדדים בשטח ואז מוקצים לטבלת עקומת גידול ספציפית למין ונרשמת (ראה איור 6.3). אינדקס האתר ניתן בהתאם לסוג האתר, גיל האתר וגובה העצים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן