אירועי בוטיק

היום בגמה גונזלס אירועים, אני רוצה לדבר איתך על המשמעות של להיות בוטיק ומה המפתח להצלחה שלה. מארח התערוכות הוותיק בריטון ג'ונס הקים ארגון אירועי בוטיק משלו, שמוכר מגוון רחב של אירועי בוטיק, החל בחתונות ומסיבות ועד לפגישות עסקיות ואירועים. נכנסתי לענף עם BJI, משפחה מקונטיקט, ונהנתי להשתתף באירועים רבים שהחברה שלי עורכת.

הוא גם פעיל מאוד בענף התערוכות, יושב בוועדות רבות ולעתים קרובות דובר באירועים בתעשייה. עם אירועי NXT, ג'ונס שואף להביא את סודותיו לדור הבא של מארגני המופעים.

אם אתה מכיר את הרעיון של אירועי בוטיק ומה המפתח להצלחה, אני ממליץ לך ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להציע הצעה המותאמת לצרכים שלך. הצטרפו לחברה המשתפת את קהל היעד שלכם ובקשו שיעזרו לכם לממן ולקדם את האירוע שלכם.

למידע נוסף על חבילות המשתתפים חייגו 714-990-7771 או (7 14 1490 7160).

קבל יותר אורחים לשתף על ידי הקמת תא צילום עם מגוון אפשרויות אוכל ושתייה והפעלת תחרות לזכייה בתצלום הטוב ביותר של הערב

התאם את המוסיקה התקורה כך שתתחבר לנושא ההתכנסות שלך, התאם את השילוט הדיגיטלי כדי לשתף הודעות המתאימות והרלוונטיות לאירוע שלך, והתאם את המוסיקה התקורה שלך כך שתתאים לנושא שלך ולהתכנסות שלך. אירועים גם נותנים לך את ההזדמנות להתארגן מחדש עם האורחים שלך ולקבל כיסוי. הזן את רשימת האירועים בספרייה המקומית או בלוח השנה של הקהילה שלך, כמו גם קישור לדף האירועים בפייסבוק עבור המיקום שלך.

הלקוחות החשובים ביותר שלהם מרגישים מיוחדים

מה שגורם להם לחזור שוב ושוב. חיבור המותג שלך עם ארגון צדקה שקרוב לליבם של לקוחותיך הופך את המותג למושך יותר ומצידם נאמנות. כדי ללמוד עוד כיצד לתת את מה שאתה רוצה, קח את הספר האלקטרוני החינמי שלנו, המסביר כיצד אנו מציעים ללקוחותינו חוויית הקנייה יוצאת הדופן אליהם הם חושקים.

כאשר אתה מגדיר את אולם התצוגה שלך לאירוע

אתה מתאם את הדרך בה אתה מנהל את תהליך הקנייה. אם המטרה העיקרית שלך בארגון אירוע בחנות היא ליזום במכירה, ייתכן שתרצה לשנות או להקטין את תהליך הקנייה ולהציע לאורחים דרך לאחסן את הפריטים שהם רוכשים כדי שלא יצטרכו להריץ אותם לאחר האירוע. הצב את החלקים הטובים ביותר באירוע שלך בחלק האחורי של החנות, כך שאורחים צריכים לעבור בכל החנות או באולמות התצוגה.

דרך נוספת להוסיף ערך לאירוח אירוע בחנות היא להציע לאורחים פרסים במהלך האירוע. הלקוחות רוצים חוויה, והאירוע שלך צריך להציע משהו לאורחים יכולים להגיע כאשר הם מבקרים בחנות שלך במהלך אוטובוס רגיל שעות אינס.

רכישת שובר לבתי ספר למטבח או חוויה של יום שלם לאדם אהוב

מעניקה לווייטרוז אפשרות לפנות ללקוחות פוטנציאליים חדשים ולהציג בפניהם את מגוון המוצרים שלנו בזמן שהם נהנים. זוהי דרך נהדרת להציע ללקוחות משהו שהענקים המקוונים יכולים לעשות איתו משהו בקלות כדי ליצור חוויה ייחודית.

בכך שאתה מציע ללקוחות את האפשרות ללמוד קורס בחנות ללמוד ממומחים

אתה יכול להגדיל את התנועה ברגל של החנות שלך. קמעונאים שיכולים להציע ניסיון זה צוברים שוק משתלם יותר ומציגים לקוחות חדשים את המותג שלהם. על ידי יצירת חוויה של יום שלם באחד הקניונים, ווסטפילד יכול למשוך קונים שבדרך כלל הולכים לקניון אחר.

ניתן להזמין קורסים באמצעות מערכת הזמנות המאפשרת לקמעונאים לראות בדיוק מי משתתף באירוע ומאפשרת ללקוחות להירשם לרשימת המתנה לזמינות הקורס

אם משתתף לא יכול להשתתף, הוא יכול לבטל בקלות והלקוח הבא ברשימת ההמתנה ימלא את המקום באופן מיידי.

שאנל גם מציעה ללקוחותיה את האפשרות לתכנן מקום בסדנה מראש

המספקת להם נתוני לקוחות שימושיים שיעזרו להם לתקשר לאירועים עתידיים. איקאה מארחת אירוע "תביא חבר" ומזמינה את עוקביה בעמוד הפייסבוק שלה לראות אנשים שמביאים את חבריהם לחנות לאירוע. כאשר הלקוחות משלמים, יש להם גישה מיידית לרשימת האירועים הזמינים ללא תשלום באתר החנות. Selfridges גורם ללקוחותיה להרגיש מוערכים ומוערכים בכך שהיא מציעה להם את האפשרות להשתמש בשירותים ואירועים השמורים בדרך כלל לבעלי תקציב גבוה יותר. המשתתפים ילמדו גם על גבריאל שאנל, הידועה יותר בשם קוקו שאנל, שהייתה ההשראה לניחוח.

במהלך השנים

BJI קיבלה חמישה מתוך 50 פרסי הגרנד המהירים ביותר והוצגה במספר מופעים. קבוצת NXT Events Media Group, LLC הופיעה לראשונה בשנת 2014 כחברה בת של NXT Entertainment Group LLC, המובילה העולמית בנוף התערוכות. עם ג'ונס, שבנה קורות חיים ארוכים במהלך 36 שנות הקריירה שלו בתערוכה, NXT אירועים ומדיה היא אחת מחברות ניהול האירועים והמדיה הגדולות והמוערכות בעולם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן