אירוע יוקרתי

"פרסי החצוצרה המקפצים" יוענקו בתיאטרון דולבי ביום ראשון, 4 ביוני, בשעה 19 אחר הצהריים, וונדה סייקס תארח הרבה – הופעות מעוררות חוגגות הישגים ותרומות אפרו-אמריקאיות. קומיקאים, שחקניות וסופרים זוכים לכבוד על תרומתם לאמנויות, למוזיקה, לבידור ולתרבות.

האירוע מופעל באופן בלעדי

מופק, משודר ובבעלות הרשת האפרו-אמריקאית הצומחת ביותר בארצות הברית. השכרת אירועים יוקרתית עובדת עם התאגידים הגדולים בעמותה באזור יוסטון, כולל חברות נפט גדולות. החברה ארגנה אירועים במדינות אחרות, כולל קליפורניה וניו מקסיקו, כמו גם בטקסס.

נתוני YouGov מראים כי יפן

היא המדינה השנייה היוקרתית בעולם, אחרי ארצות הברית. ביפן יש גם טניס ברמה הגבוהה ביותר, כולל אליפויות, ורואה במה שהיא רואה את האירועים ה"יוקרתיים "ביותר, כאשר ארה"ב הפתוחה, ווימבלדון, צרפת הפתוחה ואוסטרליה הפתוחה נמצאות בראש הרשימה.

יובל היהלומים

הוא מרוץ סוסים שטוח קבוצה 1 המשתרע על שישה סיבובים ומתקיים ביום האחרון של הפסטיבל. האירוע בקנטאקי הוא גראנד סלאם שלישי של אירוע, והאחרים הם דרבי קנטקי, הגרנד פרי בניו יורק וקלאסי גביע המגדלים. בין עשרת הראשונים נמצאים גם ארה"ב הפתוחה, ווימבלדון, צרפת הפתוחה ואוסטרליה הפתוחה. טרופי של ג'ורג 'ר. הימן הצטרף כחלק מקבוצת מירוצי קבוצות מארצות הברית, קנדה ואוסטרליה לקראת אליפות העולם לשייט 2019.

התחרות תתקיים בין התאריכים 2 עד 4 ביוני 2019 בניו יורק, ניו ג'רזי, ארה"ב. האירוע היוקרתי 554934 סמ"ר. חייל Ironhorse הוכשר על ידי האירוע היוקרתי "554935 Sgt" ומתאמן לאליפות העולם לשייט צוות 2019 בארצות הברית.

שווי התחרות 400,000 דולר, והזוכה בקפיצה יקבל שעון רולקס בשווי 110,000 דולר. צ'רלי אפלבי, שאומן ורכב על ידי ג'יימס דויל ב"בלוי פוינט ", זכה באירוע היוקרתי" 554934 סמ"ר Ironhorse Soldier "באליפות העולם לשייט 2019 בניו יורק.

קבוצת הגברים הגופנית של וופורד זכתה ב -310 בסיבוב השלישי בהזמנת ווקספורד קולגייט ותבעה את המקום השישי באליפות המדינה הראשונה שלה אי פעם. פורמן (310 – 312, 305 – 927) סיימה לפני צ'טנוגה המדורגת 20 (312 – 305, 929) וג'ורג'יה דרום (311 – 310, 310).

התחרות שיקפה את הפזרנות שאין כמוה של דובאי, ועם קפיצות ראווה נודע האירוע בזכות הפרצופים המפורסמים הרבים שנמצאו באירוע יוקרתי שכזה.

הנסיך אנדרו

הדוכס מיורק, ואשתו, המלכה אליזבת השנייה, מגיעים בכרכרה רתומה לסוסים, ואחריה כמה מהדמויות העשירות והמפורסמות בעולם. רשת CNBC דיווחה כיצד בני משפחת המלוכה הבריטית משתתפים באירוע היוקרתי ותמיד מופיעים בהופעה גדולה.

השנה

סלון פריב חוגג עשור להיווסדו ועובר לארמון בלנהיים המפואר. על בסיס עשור יוצא דופן, שכלל את הקמתו של SalonPrive Concours d'Elegance, המעבר לבלנסבורגר שלוס מציע יעד שמשתלב באופן מושלם עם הקסם והמוניטין של הסלון עצמו. זה תענוג אמיתי למארגני ולמציגי היריד, שמושכים את כל התחנות למה שהיא ככל הנראה התערוכה האירופאית היוקרתית והחשובה ביותר.

CAWs קיבלו עד 15 בספטמבר לקבל או לדחות את ההזמנה לגמר אתגר השפים העולמי. אם תתקבל הזמנה, ימשיכו דיונים מפורטים כדי להבטיח שוויילס תוכל לכסות את עלות אירוח האתגר העולמי של קוך.

שתי ארוחות חגיגיות שהוכנו על ידי שפים צרפתים ידועים יהיו חלק מהאירוע

שייערך בין התאריכים 11-21 בספטמבר. השף בכיכוב מישלן, מישל גרארד וצוותו, יתבססו בלונדון, כאשר כל ההכנסות יועברו לצדקה לפי בחירתם, תוכנית המזון העולמית (WFP), בשותפות עם הקרן הלאומית לוויילס.

LVEDC השתתפה גם בכנס השנתי של גילדת בוחרי האתרים בחודש מרץ ובפורום הסתיו יש את הפגישה השנתית שלו בלונדון בספטמבר

הסתיו הוא הראשון מסוגו בבריטניה וחלק מסדרת אירועים לבוחרי האתרים האולימפיים בלונדון. למרות חוסר הוודאות בשאלה האם טוקיו תארח את אולימפיאדת 2021, נתוני YouGov SportsIndex מראים כי היפנים ממשיכים להתייחס למשחקי החורף כאחד מאירועי הספורט הטובים ביותר במדינתם. בניגוד לעמיתיהם בקיץ, משחקי החורף צברו מוניטין של מצוינות ב -12 החודשים האחרונים וקיבלו יותר נקודות מכל אירוע ספורט אחר בהיסטוריה של יפן.

מונדיאל 2022 בקטאר מאורגן כאליפות כדורגל

כפי שאומרים לנו אנשי ג'רוס, שחיו מחוץ לקטאר בחמש השנים האחרונות. על הקהילה הוטל להגדיר מחדש את אופיו של אירוע מסוים זה, תוך פיתוח פרוטוקולים טכנולוגיים חדשים לחקר, קידום ובנייתו בעולם לפני ואחרי החיסון. עיר גאזני נבחרה לארח אירוע יוקרתי זה בשנת 2007 והעיר משפצת אתרים היסטוריים ומתכוננת למבקרים מרחבי העולם להתכונן לפתיחת האצטדיון החדש בשנת 2018, הראשון מסוגו. ביום שישי דווח כי השודדים האדומים, כולל שחקני נבחרת הגברים האמריקאית לשעבר, לוקחים חלק בטורניר ה- NIT היוקרתי לפני העונה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן