אירוע פרטי

בואו נתחיל מיד, יש לנו 12 דרכים לקדם את האירוע הפרטי שלכם המכסה אירועים פרטיים, מתכנון האירוע שלכם ועד לתכנון האירוע. אם אתם רוצים להפוך את התכנון למסיבה ללא לחץ, ישנם שיעורי בישול פרטיים עבורכם. שיעורים אלה מציעים כל מיני אירועים וחגיגות מיוחדות, כולל חתונות, ימי הולדת, סיום, חגיגות משפחתיות ואירועים מיוחדים אחרים.

תוכלו גם לחפש תאריכים ונקודות התייחסות

כדי לארגן אירועים שנתיים בחדרכם ולהגיע אליהם כאשר הם נאספו לאחרונה. אם העסק איטי וההפניות שלך לא הוזמנו, אתה תמיד יכול לחזור ולעשות את זה שוב. כמעט כל חברה מארגנת אירועים לפחות פעם בשנה, מה שיכול לחסוך לך זמן על ידי פנייה ראשונה אליהם, אך עליך לכלול גם את לוח השנה שלך. הדוגמאות הברורות הן מבצעים וחתונות, אז אם אתה באמצע אחד או שניים מהם, בדוק שוב אם יש אירועים שזקוקים למקום, ואם כן, פנה אליהם.

אם נראה כי עונות מסוימות איטיות יותר מאחרות

שקול להציע אפשרויות לסעודה פרטית במחיר חדרים נמוך יותר או בקוד הנחה. ישנן גם הזדמנויות להתנסות בשינויים בתפריט העונתי, ובמידת הצורך להשתמש בגגות חיצוניים. אנו מציעים מגוון רחב של אירועים ללקוחות, החל מפגישות עסקיות ועד ארוחות ערב ואירועים פרטיים. הזמינו עכשיו את הפגישה או האירוע שלך לשנת 2020 כדי לקבל רשימה מלאה של האירועים הפרטיים הטובים ביותר בחדר שלך בשנה הקרובה.

קבוצות של 20 – 50 איש יכולות להירשם מיום ראשון עד חמישי, ניתן לבצע הזמנות פרטיות בכל שעה ביום ובלילה למשך שלושה ימים לכל היותר.

החדרים הרב-תכליתיים יכולים להכיל עד 200 אנשים בסגנון תיאטרון והם מושלמים לאירועים פרטיים

חתונות, חגיגות משפחתיות ואירועים מיוחדים אחרים. הם מקום אידיאלי לאירועים כמו קונצרטים, מסיבות פרטיות, אירועי חברה או אפילו חתונות פרטיות.

הזמינו בראנץ 'משלכם לעד 50 איש בטרקלין קופר וקבלו מקום לאירועים בחינם. מרחב גמיש זה אידיאלי לאירועים כמו חתונות, מסיבות פרטיות, אירועי חברה או אפילו חתונות פרטיות.

צור חוויה בלתי נשכחת לאירוע הקבוצתי הבא שלך על ידי אירוח מסיבה פרטית של עד 50 אנשים בטרקלין קופר עם בראנץ 'חינם

למד כיצד להפוך אותו למתוק במיוחד על ידי הכנת הבראנץ 'הפרטי שלך לקבוצה קטנה של חברים או בני משפחה. הפכו אותו ליום מיוחד עבורכם, חבריכם, המשפחה והקולגות שלכם – ולמדו מהשפים הטובים ביותר בעיר על ידי למידה מכמה מהשפים והשפים הטובים בעולם.

הוסף קצת כיף לאירוע שלך באולם הגדול על ידי השכרת פלטפורמת shuffleboard שיושבת באמצע. השכרת הפלטפורמה לקבוצה קטנה של עד 30 איש לאירועים גדולים המתקיימים באולם הגדול או סביבו.

שני חדרי הלבשה

החדר הירוק עם אינטרקום המחובר לתאי הטכנולוגיה והחדר הכחול זמינים להשכרה באודיטוריום. אולם הדרום הוא סלון – פינת ישיבה מסוגננת עם מקומות ישיבה, בתנאי שהקיבולת המרבית לא תעלה על 200. חצי – מסיבות פרטיות יכולות ליהנות ממרחב זה באזור נפרד, עם מקומות ישיבה, בר פרטי או מעבר – א – הור מחזה ד'אובר. ניתן להזמין את החצרות לאירועים פרטיים כמו ארוחות ערב פרטיות, קונצרטים פרטיים, מסיבות, חתונות ואירועים אחרים.

הזמינות של האולם הגדול משתנה בהתאם לעוצמת הקול, מכיוון שהוא משמש גם כמקום למגוון אירועים כגון קונצרטים, ארוחות ערב פרטיות, מסיבות, חתונות ואירועים אחרים.

המנהל אחראי על הניהול והעיבוד של רשימת האורחים

ההזמנות והיבטים אחרים של מערכת ניהול האירועים. תפקיד המנהל חשוב במיוחד באירועים פרטיים שבהם יש לשלוט באופן הדוק יותר ברשימות האורחים ובנראות ההזמנה. מנהל המערכת יכול גם למלא את תפקיד מעצב האירועים, כך שמשתמשים יוכלו לשלוט בזרימת המידע, כגון מספר האורחים, הזמנות האורחים ונראותם באולם הראשי. בחר את התאריך והשעה של האירוע, הזן את כתובתך ומיקומך וספק מידע נוסף אם תרצה בכך. לחץ על הלחצן "צור אירוע" בפינה השמאלית העליונה של הדף המתקבל ובחר מנהל האירועים.

ייתכן שיהיה עליך לפרסם בערוצי המדיה החברתית שלך או לשלוח עלון בדוא"ל ללקוחות שהזמינו את האירוע שלך בעבר

אתה יכול לעבוד עם Meetup ארגוני כדי להזמין משפיעים למפגש משפחתי, או שיש לך את המקום המושלם לאירוע בבית, במשרד או אפילו במסיבה פרטית.

כל אירוע מנוהל על ידי מלון קרופורד וניתן להתאים אותו לצרכים האישיים של כל לקוח. אורחים השוהים בעשרה חדרים ומעלה במלון קרופורד מקבלים תעריפים המתחילים ב- $ 129 ללילה עבור שהייה של ארבעה לילות במלון.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן