כמה עולה צילום חתונה בסיסי

אם בדקתם את תמחור תמונות החתונה, אתם יודעים כמה זה יכול להיות יקר, אבל איך הופכים לצלם חתונות מסחרי מקצועי? במאמר זה נדבר על היסודות של תמחור תמונות לחתונה וכמה זה עולה לצילום פשוט.

אם אתה צלם מקצועי יחסית חדש ואין לך ניסיון רב בחתונות, כדאי לך להתחיל לשלם באזור זה. לפני שאתם מפרסמים את תמונות החתונה שלכם, עליכם לבדוק את העלות של צילום חתונה פשוט ואת העלות לתמונה.

בניו יורק

העלות הממוצעת של תמונות חתונה היא 1,500 דולר לתמונה בודדת ו -2,000 דולר למספר תמונות. אם אתה מקבל כיסוי של יום מלא ממספר צלמים לאלבום שלך, עליך להיות מודע לכמה דברים אם המחיר גבוה מדי עבורך או נמוך מדי עבור צלמים אחרים. יש לקחת בחשבון עוד כמה דברים – כמו אלבומים והדפסים, שכן המחירים גבוהים בהרבה באזורים מסוימים בארץ מאשר באזורים אחרים כמו ארצות הברית.

חשוב לשאול צלמי חתונות פוטנציאליים כמה הם גובים עבור אלבומי החתונה שלהם

אם אתם שואלים מה השכר הממוצע של צלם חתונות, שקלו איזה סוג שירות אתם רוצים לקבל ושאלו את עצמכם אם אתם יכולים לצפות שהם ירוויחו כמה שיותר או כמה שפחות עבור אלבום החתונה שלכם. אם תצברו את כל העלויות הללו לחבילה אחת, ככל הנראה תוכלו לקבל יותר מתצלום חתונה פשוט, כיוון שתוכלו לקבל פירוט מלא של העלויות ולהוסיף תקציב מלא. שאל את עצמך: "מה המחיר הממוצע שלי לחתונה שלי ולצלם שלי?

העלות הממוצעת של צלם וידיאו לחתונה תלויה במידה רבה במקום בו אתה גר

כמה שעות אתה רוצה לצלם וכמה בעל המקצוע מנוסה. – —- אלמנט נוסף שיכול להשפיע על העלות הממוצעת של צלם חתונות בקליפורניה הוא האם בחתונה שלכם יש אירוע מיוחד, כמו למשל חגיגה פרטית או חתונה משפחתית או אפילו אירוע עסקי.

כמה אתם משלמים עבור צלם חתונות תלוי בסופו של דבר במגוון גורמים

אך הזמן יהיה כנראה הגורם החשוב ביותר בקביעת העלות של צילום חתונה פשוט, החשיבות של תמונות החתונה שלך למשפחה שלך, והזמן והמקום בו תתחתן. כמה אתה צריך להוציא על צלמי חתונות תלוי בך, כמו גם רוב ההיבטים של תכנון החתונה. זה תלוי בגודל החתונה, בחשיבות תמונות החתונה שלך, וכמובן בזמן השנה ובמקום בו אתה נשוי.

כפי שאתה יכול לראות, ישנם הרבה גורמים שונים שצלם חתונות צריך לבקש עבור שירותיו.

בשורה התחתונה צילום חתונה הוא השקעה וצלם חתונות טוב שווה כל שקל מזמנו וכספו. אפשר גם לדעת שמה שצלם עושה יהיה כנראה גבוה מהעלות הממוצעת של צלם חתונות.

העסקת צלם חתונות או לתת לו לטוס לצלם את החתונה שלך יקרה יותר

אך זו הוצאה שאם תבחר בצילום חתונות תכלול את הצלם המקצועי בעלויות שלך. העלויות שנגרמו הן עלויות החתונה עצמה, הוצאות הנסיעה של הצלם ועלויות הנסיעה עבור הנסיעה ליעד.

מחיר תמונות חתונה בדרך כלל תלוי בכמה שעות אתה צריך לצלם והאם ברצונך לכלול את עלויות הנסיעות של הצלם המקצועי ואת הוצאות הנסיעה עבור הנסיעה ליעד

העלות הממוצעת של תמונות חתונה לא מביאה בחשבון את הכללת החבילה המשתנה מחברה לחברה, ממקום למקום, מעת ליום החתונה ואף ממחיר כל צלם בנפרד.

זה אולי מרגיש יותר נוח פשוט לגבות תשלום קרוב לצלם החתונות הממוצע באזור שלך

אבל ראיתי צלמים מנוסים גובים בין $ 1,000 ל -3,000 $ עבור אלבום חתונה. תלוי כמה כיסוי החתונה אתה קונה, צלם מנוסה יכול להציע הנחות נוספות. יש צלמים שמציעים מחירים קטנים יותר וחבילות לתמונות חתונה אם יש לך חתונה עם פחות אורחים.

המחקר הראשוני שלי בנושא צלמי חתונות היה מראה שרובם מכוונים את שוק היעד שלהם בלונדון

במחירים שנעים בין PS1,500 ל- PS5,000. עלות צלם חתונות מתחילה בסביבות 2,800 ליש"ט עבור חבילת תמונות חתונה פשוטה ועולה לסביבות 4,200 ליש"ט עבור אלבום החתונה היקר ביותר. כמובן שהמחירים לצלמי חתונות בלונדון משתנים מעיר לעיר, כאשר המחירים לכל חבילה משתנים. Ibe פעמיים, כלומר הצלמים במחירון זה משתנים בהתאם למקום העבודה שלך.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן