מתחתנים

הסתיו הוא הזמן המושלם להתחתן, כאשר זוגות קושרים את הקשר כדי לנצל את מזג האוויר היפה. ככל שמתקרבת עונת החתונות הוזמנתי לכמה חתונות, כך שברור שהנישואין לא הולכים להתיישן. להתחתן היא למעשה רק שיאה של שנים של חיים משותפים, נשואים או אפילו שנים רבות, כמשפחה. רוב הדברים שלומדים להלן חלים על חיים משותפים ונישואין, אחד אחד.

אתה יכול להסתכל בכנות על מערכת היחסים שלך ולומר שהדברים רק מחמירים בגלל שהם גרועים

או שאתה יכול להגיד שהם משתפרים כשאתה מתחתן. להתחתן כדי להוכיח משהו למישהו זה אלוהים – סיבה איומה לעשות את זה, כמו גם לשכוח להתחתן מסיבות איומות. לעולם לא לקיים יחסי מין עם גבר אחר שוב אמור להוות מבחן רלוונטי לנישואין, אך על זה מדובר.

אם אתם מתחתנים בחו"ל

וודאו כי רישיון הנישואין שלכם תקף ויש לשלוח רישום של הנישואין למשרד הרישום המקומי כדי לאשר זאת. לזוגות חד מיניים, שים לב שאם אתה נמצא במדינה או במדינה שמכירים בנישואים חד מיניים, אתה יכול להגיש בקשה לנישואין שם. קרא את הנחיות הנישואין של הקהילה שלך ונפגש עם הכומר שלך או הדיקון לפני שתקבע תאריך חתונה.

וודא שהכלכלה שלך בסדר

כשאתה מתחתן, ודא שהכספים המשותפים שלך תומכים בביטוח סיעודי, ולא רק בתשלום חשבונות. עבור זוגות העומדים בפני ירידה בהכנסות פוטנציאליות, מומלץ לגבות את תגמולי בן הזוג למשך שנה לאחר הנישואין על סמך הרישום של בן הזוג החדש. מס הכנסה מחשיב אותך כשנה שלמה של נישואין ללא מס אם אתה שוכח. נסו לא לשלם חובות גדולים כשתתחתנו או לפני מועד החתונה.

חובות משפיעים על שני בני הזוג

חובותיו של אחד מבני הזוג לפני הנישואין אינם הופכים אוטומטית לאחר לאחר שתחתום על תעודת הנישואין שלך, אך אם הם משפיעים על הכספים המשותפים שלך, הם ישפיעו גם עליך. כשאתה מתחתן בפעם הראשונה, זה אולי לא נראה חשוב להתגרש, אבל כאשר אחד מבני הזוג נפטר או שאתה מתגרש, החוק הופך לגורם עצום. תמיד יהיו דברים חדשים ללמוד אחד מהשני כשאתה מתחתן, וידע כמה שאתה יכול בהתחלה יקל על המעבר לנישואין. אם תיפטרו מהשיחות החשובות הללו לפני החתונה שלכם, הנישואין יכולים להתחיל בצורה חלקה בלי שהפתעות מגעילות יחכו לכם.

הארכידוכסיה של שיקגו משמשת כמשאב לזוגות נשואים בהקמת טקס חתונה והיא גם המשאב בשנים שלאחר החתונה

דף זה מספק מידע על תחילת תהליך הנישואין בתוך הכנסייה הקתולית. תיהנו מהיום שלכם כשתתחילו את חייכם החדשים יחד כאנשים נשואים בכנסיית ישוע המשיח של קדושים אחרונים.

זוגות לא צריכים לחיות או להתחתן בארכידוכס שיקגו

כדי להשתתף, אבל הם חייבים להתחתן מחוץ לארכידוכוס. אתה יכול לפגוש כומר המתכונן לחתונה שלך בכנסיית ישוע המשיח של קדושים אחרונים בשיקגו, אילינוי. כשתתחתן, תהיה בקשר עם הכומר שיחזה בטקס שלך באמצעות שלט רחוק. כשאתה מסתבך לראשונה, זה חכם לשבת עם בן / בת הזוג שלך כדי לדון בנושאים ולעשות תכנון פיננסי. אתה יכול לקבל החלטות כסף מסובכות עם מתכנן פיננסי שיוכל להסתכל על התמונה הפיננסית של בן / בת הזוג הפוטנציאלי שלך ולוודא שאתה מתחתן כשאתה זוג וזאת בניגוד לרצונך. אם אתה מתחתן מחדש לאחר גירושין או מוות, אתה יכול לעשות זאת ללא עזרת מתכנן.

שתי השאלות הכספיות הגדולות הראשונות הן

כמה תוציאו על החתונה ומי ישלם על כך? אם אתה יכול לחסוך מעט כסף, חשוב שתגדיר ותקיים תקציב חתונה סביר. עליכם לענות על השאלות הללו יחד, ואם אתם מאורסים כזוג, אתם משלמים בעצמכם עבור החתונה שלכם. אם אתה משלם עבור חתונה, לא אתה וגם הזוג לא יכולים, אז אתה צריך לעשות את זה ביחד.

נשים נוטות יותר לומר שזה המקרה לפני שהן מתחתנות או עוברות להתגורר עם בן / בת זוג

אך רובן של שתי הקבוצות גם מציינות חברות כגורם העיקרי לכך שהן בוחרות להתחתן ולעבור לגור עם בת זוג. למי שנשוי, חשוב יותר להתחייב רשמית מאשר להיות נשוי מכיוון שהם לא גרו או נישאו לבן / בת הזוג במהלך הנישואין. מבוגרים נשואים שלא התגוררו בבני זוגם "נישואים רואים בחובות פורמליות את הגורם" החשוב יותר ", ו -63% מהם טוענים שהם רוצים לעשות זאת.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן