קייטרינג לארועים

רווחת המשתתפים היא תמיד בראש סדר העדיפויות של כל מתכנן אירועים. משתתפי הכנס באים ללמוד ולהשיג יעדים עסקיים קונקרטיים, ולא משנה מה הנושא של האירוע, הם מצפים להשיג אותו. בעוד שאנשים מסוימים מדמיינים אירוע באופן אישי כעוד יום בכנס או אפילו סתם אירוע במלון, אנו יודעים שזהו חלק חשוב מאוד בכל תהליך תכנון אירועים.

אנחנו ואחרים בקייטרינג האחים בראון הולכים צעד אחד קדימה

כדי להקל על החיים של לקוחות ארגוניים אחרים. תמיד יהיו לנו מאכלים ובשר עסיסיים, עשירים ומתוקים, אך ככל הנראה תקבלו פחות ופחות בקשות המתמקדות באפשרויות בריאות יותר. לא רק שאנו חוגגים על מנת להבטיח כי האורחים יהיו רעבים, אלא אנו מספקים גם את הצלחות, המפיות והסכו"ם הדרושים להם בכדי ליהנות מהאוכל. בטווח הקצר אנו עשויים לראות חזרה זמנית לארוחות מצופות, אך בטווח הארוך הקאנפים יועברו ממגש למגש, למעט כמה אירועים מיוחדים.

חשוב יהיה לאזן את הסיכון עם חזרת הקשר האנושי

תוך שמירה על מרחק, אך באיזה מחיר מבלי להקריב ערך. עד אז תהיה רנסנס, וטכנולוגיות יצירתיות ואסטרטגיות שירות חדשניות ישפיעו לאורך זמן על השימוש במזון ושתייה באירועים. הגיע הזמן שכולם בענף יפתחו רעיונות חדשים ויביאו חדשנות לכל מה שהם עושים.

ישנן סיבות נוספות לכך שקייטרינגים גמישים יותר בתפריטים

אך ישנם שיקולים אחרים והרשימה עוד ארוכה. כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה, שתף את היומן שלך עם יועץ קייטרינג האירועים הארגוני שלך ובקש ממנו להמליץ על היעדים והתקציב שלך. אם ברצונך להזמין חברת קייטרינג כמו DeBary לאירוע מיוחד, אנא בקר אותנו או צור איתנו קשר למידע נוסף.

האחים בראון יכולים לעזור לכם למצוא מיקום נהדר לכנס שלכם ולתכנן תוכניות לקהילה שמסביב

כמו מסעדות, ברים, מלונות ומקומות אחרים. אם לא מטפלים בבר שלכם, תוכלו להציע חבילות מזומן מראש. עליכם לתכנן, לתאם ולתאם עם מארגניכם, נותני החסות, הספקים, השותפים העסקיים, האורחים והעסקים המקומיים בכדי להפוך את האירוע להצלחה.

אל תתחשבו בתקציב האוכל והשתייה שלכם כמכלול, או שתוכלו פשוט להזמין פסל קלמארי ענק בחמאה. אל תתהדר לא יעיל על ידי תשלום יותר עבור אוכל, שתייה ודברים אחרים ממה שאתה יכול בתקציב שלך.

זה יעזור להפחית את עלויות המזון ולהגביל את מספר הטבחים שאתה צריך

כדי להכין כל מנה. אתה יכול גם לשקול שיהיה לידך קצין אבטחה שיתנהג בצורה מקצועית יותר ויסייע בהסבר החוויה, כולל הוספת פרוטוקולי בטיחות שיש ליידע אותם למשתתפים. זה עוזר להתחבר על ידי מתן אפשרות למשתתפים להעלות תמונות ולהוסיף פרטים קצרים על עצמם. אם אתה מתכנן יותר תחנות מזון או סורגים להפחתת התורים, תזדקק ליותר צוות שיעביר את המשתתפים בהליכים החדשים, וזה לא רק יעזור לך להפחית תורים, אלא גם יקטין את עלויות המזון שלך.

זה עוזר לך לנהל טוב יותר את החלל שלך וגם עוזר להגביל את מספר האנשים במטבח ואת כמות המזון העומדת לרשות כל משתתף.

היו יצירתיים והעלו את החוויה מקו הייצור

מהמזנון עם צלחות קטנות לתחנת הקייטרינג האנכית עם תפריטי תנועה. אוכל בהשראת אסיה או הרחיב את החוויה שלך על ידי הצעת מזנונים בסגנון מסוע עם צלחת קטנה. במהלך המפגש, כדאי לשקול לקחת הפסקות כדי שלמשתתפים יהיה מקום להיפגש. ישיבה על הבר או ביקור בתחנות המזון עשויות לדרוש מקום נוסף כדי לאפשר לצוות ולמשתתפים להיות מפוזרים בצורה סבירה.

אם האירוע שלך מתחיל בקבלת פנים קוקטייל

כדאי לך לשקול אם אתה צריך להגיש מנות פתיחה או שרקוטרי. הקצה איש צוות זוטר שיש לו עין על האוכל, כך שניתן יהיה לחדש אותו כשהוא מקבל צלחת ריקה. אפשר למארגן או לרכז לטפל בעניינים דחופים כמו תיוג כלים או הזמנת שירותים. אם הכנס מגיע לשיאו באירוע ארוחת ערב, עליכם להוסיף תחנת מתאבן עם קרפים או סופגניות בוערות או אפילו עמדת קינוחים, אך להתעקש על קשר למטבח בחיוג מהיר.

העריך בזהירות ובאמת האם יעדי האירוע ימשיכו להיות מושגים והאם תתנהג, תתאושש ותצליח שוב. אם לא, ייתכן שתצטרך לחשוב מחדש ולהעריך מחדש כמה היבטים של פעולותיך – האם תתנהג ותתאושש, ואם כן, אילו היבטים עליך לעשות.

בחירת חברת קייטרינג למנגל יכולה להפוך את האירוע המיוחד שלכם לחוויה בלתי נשכחת באמת עבור האורחים שלכם

במהלך השנים מצאנו כי אמנם זה מרשים כשלעצמו למצוא אוכל לא יקר, אך אנו יכולים לעשות יותר עבור לקוחותינו מאשר המתחרים שלנו. אם תבחר בנו, תוכלו לשבת לאחור עם כוס יין, ספר טוב וארוחה טובה – ואנחנו יכולים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן