10 שימושים לפלס לייזר

המכשיר חייב להיות מפולס, אך קיים גם סוג יישור אוטומטי שניתן להשתמש בו בשילוב עם גלאי לייזר. ניתן להתקין פלסות מסוג זה על הקיר או התקרה ללא גלאי לייזר. הם משמשים רק עבור פרויקטים פנימיים גדולים שצריכים לראות את הקו ללא שימוש במד מפלס לייזר. לכן, אם תבחרו במד מפלס לייזר אדום, אנא זכרו שהוא מתאים יותר לשימוש פנימי, ובשימוש בחוץ הוא זקוק לגלאי לייזר תואם להגדלת הראות והטווח.

זה אידיאלי לקניית לייזר פילוס עצמי מכיוון שאינך צריך לכייל את המדידות

מה שמאפשר מדידות מדויקות יותר. המשמעות היא שאם תשתמש במפלס לייזר זה בחדר, תראה קו אחיד שנמשך על פני כל הקירות, מה שהופך אותו לאידיאלי ליישור חלונות ודלתות. זה לא סוג מפלס הלייזר שבו היית משתמש כדי להתחיל פרויקט גדול או שיפוץ, אבל כדי לקבל קווי רמה בעת תליית תמונות או מדפים, זה יעשה את העבודה. מפלס הלייזר משתמש באופן אידיאלי ויעיל בטכנולוגיית קרן לייזר כדי להקרין קו מפלס לייזר במישור אופקי או אנכי.
עבור פרטים נוספים בתחום של 10 שימושים לפלס לייזר מומלץ לגשת לאתר deko-israel.co.il

קו זה עוזר לך לקבל מושג על היישור האנכי והאופקי

המכשיר יכול להקרין שני קווים באופן עצמאי או ביחד עבור מגוון רחב של יישומי יישור ופילוס. זהו מכשיר מיוחד שיכול לפלוט קרני לייזר אופקיות ואנכיות בו-זמנית ולסייע לך במשימות פילוס מרובות בבית.

לכן

אם אתם מחפשים מחליק פנימי וחיצוני, אתם יכולים לסמוך על מוצר זה כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. פסק הדין הסופי רמת הלייזר האוטומטית של Tavol (ראה אמזון) היא הבחירה הראשונה שלנו מכיוון שהיא קלה לשימוש ויכולה ליצור קווי לייזר מדויקים במישור האופקי והאנכי כאחד. עם זאת, אם אתה רוצה קו לייזר המקיף את כל ארבעת קירות החדר, אז מיומנות הפילוס העצמי של 360 מעלות (ראה אמזון) היא הבחירה הטובה ביותר שלך, גם אם היא מעט יותר יקרה. עם זאת, כמעט כל הלייזרים לפילוס עצמי יכולים לספק קו מדויק יותר מאשר פלס.

בנוסף

עבור פרויקטים כמו משטחים, רמות אלו קריטיות הן לדיוק והן לחוזק המוצר המוגמר. הרמות הנפוצות ביותר הן לייזר קו ונקודתי, לייזרים באיכות גבוהה ולייזרי שפופרות. מפלס לייזר קו משמש בעיקר לפרויקטים פנימיים כגון הרכבת ארונות, התקנת מעקות לכסא ומשימות נוספות הדורשות פילוס ואינסטלציה. לייזרים רב-קוים פועלים היטב לעמידה בשורה של ארונות מטבח או למסגור ציורים בחדרים קטנים וסגורים.

לייזרים סיבוביים ולינאריים לקריאה/דופק עובדים היטב על משטחים לא אחידים ובמרחקים ארוכים

ללייזר יש גם פונקציית כוונון זווית ידנית, כך שניתן לסובב את הקו לפי הצורך, או לכוונן עדין את הרמה במטוס. לייזר הקו הרב-תכליתי של TBTeek מציע עיצוב רב-תכליתי בדומה לאפשרויות התקציב האחרות בשוק, כולל רמת שלושה צירים ותאורת LED אחורית לשימוש לילה.

דגם פילוס עצמי זה מצויד בלייזר אופקי סטנדרטי

לייזר אופקי 360 מעלות ולייזר אנכי 360 מעלות. הלייזר מייצר קווים אנכיים, אופקיים ורוחביים וכן נקודות אנך ירוקות למעלה ולמטה. ניתן לחבר את מקרן קרן הלייזר לחצובה, אשר לאחר מכן תהיה מיושרת לדיוק המכשיר.

הלייזר הסיבובי פולט קרן לייזר המסתובבת 360 מעלות

ויוצרת "קו גיר" מדויק מאוד או קו פילוס שניתן לעבוד עליו. הוא שימושי מאוד למגוון רחב של עבודות, לרבות חיפוי קירות, פילוס ושפיכת קירות, פילוס רצפות, יישור מטבח, כל סוג של מדידות בסיסיות, פריסת האתר, חישובי דירוג ועוד. זהו מכשיר הלייזר האידיאלי עבור מתקנים, מתקיני אריחים, ארונות או שרברבים, ועשה זאת בעצמך [DIY].

למרות שהוא צורך יותר סוללה מאשר לייזר אדום

הוא מספק ראות טובה יותר עם אלומה בהירה יותר ואתה יכול למצוא את קו הייחוס בחוץ בקלות רבה יותר. הלייזר מרחיב את טווח הרמות השמיש עד 100 רגל בתוך הבית. עבור סוג זה של רמה, אתה משתמש במפלס בועה כדי לקבל את רמת המכשיר ולאחר מכן הפוך על מתג כדי להקרין את הקו.

שכבות אלו מקרינות נקודות

לא קווים, ודורשות מעט יותר עדינות כדי להשתמש בהן. חלק מרמות היישור הידניות עדיין דורשות שימוש בבועה כדי לוודא שהן מיושרות, אך יש להן קנה מידה המאפשר לך להגדיר את קו היישור המוקרן בכל זווית. ואם אתה יודע להגדיר אותם נכון, הם יכולים לעזור לך ליצור קווי בקרה ישרים לחלוטין.

כדי להשתמש בלייזר קו, עליך למקם אותו על המשטח השטוח / השטוח ביותר – חצובות הן הדרך הטובה ביותר להשיג זאת. אם אתה רק רוצה ליישר את התמונות שלך על הקיר בקו אופקי או אנכי ישר, לחץ על מפלס הלייזר אל הקיר, יישר אותו ידנית עם פלס בועות, או תן לו להתיישר אוטומטית. בעזרת פלס שרטו קו אלכסוני וסמנו היכן תרצו לתלות פריטים או ליצור חיבורים.

השתמש במפלס ובמקלט

כדי למצוא את היישור או מצב הרמה הרצויים. לאחר זיהוי האלומה, נעל את המקלט במקומו (אם על חצובה או מוט) או ייצב אותו (אם על משטח שטוח או אבטח אותו מגנטית). הזיזו את מקלט הלייזר באיטיות עד שהוא תופס את קרן הלייזר מהמפלס.

ניתן להשתמש בגלאי לייזר

כדי ליירט לייזר אם אין קיר ש"לתפוס" אותו (בדרך כלל בחוץ). העין האנושית אינה יכולה לזהות קו לייזר ביום בהיר, ומכאן חשיבות השימוש בגלאי. לייזרים אלו משמשים לפרויקטים חיצוניים גדולים, כגון הגדרת הגבהים ליסודות או עמודי יישור לגשרים.

למרות שלייזרים מקצועיים יקרים יותר

לרוב יש להם ביצועים גבוהים יותר, לייזרים מדויקים יותר ורכיבים נוספים שיכולים להפוך את העבודה שלך לטובה וקלה יותר. טיפים אלו לרמת לייזר יעזרו לך לקבוע איזו מפלס לייזר מתאים לצרכים שלך ויראה לך כיצד להשתמש בפלס לייזר בסיסי כדי להפוך את הפרויקט שלך לקל ומעניין יותר. חלק מפעילויות החוץ היעילות יותר באמצעות לייזר ירוק כוללות פילוס בנייה, הקמת גדרות, ניקוז, פילוס ומדידות בסיסיות. בחלק מפרויקטי הבנייה, ניתן להחליף את מפלס הלייזר המסתובב ב-ZIP LEVEL. ZIP LEVEL הוא מד גובה בעל דיוק גבוה, לא רק למדידת מפלס, אלא גם למדידה ישירה של גובה.

הלייזר לפילוס עצמי כולל גם חצובה מתכווננת שמתרוממת עד 3.5 רגל

יציאת USB לטעינת סוללת ליתיום-יון ומארז רך. הוא מגיע עם וו שמתחבר לקיר עם סיכות בדומה לכפתורים ופעם נתלה מכשיר פילוס עצמי בלייזר. ל-Klein Tools 93LCLS קורות אנכיות וגם אופקיות, אך מצוידת גם בהתקן נקודת אנך שיכול להיות שימושי מאוד בעת התקנת עוגנים לתעלות, צינורות או תקרות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן